picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Hala Jaworowa, gdzie szukać ?

Hala Jaworowa, gdzie szukać ?

Chcemy się wybrać do Wisła Malinka, niemniej jednak nie wiem czy skocznie można zwiedzać? Jak to wygląda cenowo?

Mr Frog

Posty: 1

 
Zawsze szukam informacji o Beskidzie Śląskim na przeróżnych stronach, niemniej jednak słyszałem, iż jest taka, jaka ma to wszystko w jednym miejscu. Na razie nie udało mi się jeszcze tam trafić, niemniej jednak może ktoś poda adres takie strony www?

TomekK

Posty: 4

 
Lubię zdobywać różne informacje o Beskidzie nawet, jeśli nie zawsze mam okazję tam pojechać. Można chociażby pooglądać sobie zdjęcia, które są wyjątkowe.

zimek123456

Posty: 10

 
Byłem w Beskidzie Żywieckim, ale nad jeziorem. Mnie się podobało, bo to wyjątkowe miejsce. Ma taki specyficzny klimat, dlatego polecam się tam pojawić. Gusta są różne, dlatego nie gwarantuje, że wszystkim się tam spodoba. Na pewno znajdziecie tam wiele miejsc, które warto zobaczyć i uwiecznić na wyjątkowych i oryginalnych zdjęciach.

aśkaoop

Posty: 5

 
Dla miłośników Bielsko-Białej polecam stronę https://kochambeskidy.pl/bielsko-biala-z-lotu-ptaka/, albowiem można tutaj zobaczyć niezwykle interesujące fotografie. Przekonacie się, że jest to miejsce rzeczywiście niezwykle nadzwyczajne i niepowtarzalne.

namok

Posty: 11

 
Beskid to duża powierzchnia, dlatego jest tam wiele miejsc, które warto zobaczyć. Jeśli ktoś kocha góry i naturę to na pewno powinien się tam pojawić. Sam raz w roku tam jadę i jestem bardzo zadowolony. To miejsce, które pozwala mi wypocząć i naładować akumulatory.

Ticket2Hell

Posty: 29

 
Mnie się podoba Hala Jaworowa i te piękne widoki, ale gusta są bardzo różne. Zaletą jest to, że można się tam dostać niebieskim szlakiem, dlatego warto się wybrać na wycieczkę. Dwie godziny i już jesteśmy na miejscu. Nawet, jeśli ktoś nie jest wprawiony w takim chodzeniu to na pewno da sobie z tym radę, aby przejść.

Gucio

Posty: 12

 
Mnie się podoba Hala Jaworowa i te przepiękne widoki, natomiast gusta są niesłychanie inne. Zaletą jest to, że można się tam dostać niebieskim szlakiem, dlatego warto się wybrać na wycieczkę. Dwie godziny i już jesteśmy na miejscu. Nawet, jeśli ktoś nie jest wprawiony w takim chodzeniu to na pewno da sobie z tym radę, aby przejść.

Miki

Posty: 4

 
Lubię zdobywać inne informacje o Beskidzie nawet, jeśli nie zawsze mam okazję tam pojechać. Można choćby pooglądać sobie fotografie, które są nadzwyczajne.

gruszk56

Posty: 7

 
Polecam odwiedzić Cieńków, bo dla mnie to super miejsce. Widziałem gdzie piękne zdjęcia z tego miejsca i na pewno pojadę tam, kiedy tylko znajdę na to czas. Beskid to duży obszar, ale i wiele atrakcji. To akurat dobrze, bo tak naprawdę każdy znajdzie dla siebie to, co jest mu potrzebne i sprawi wiele radości.

Gabat

Posty: 7