picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Biznes i Ekonomia > Domy na sprzedaż > atrakcyjne nieruchomości w Krakowie, znacie ?

atrakcyjne nieruchomości w Krakowie, znacie ?

atrakcyjne nieruchomości w Krakowie, znacie ?

Czy opłaca się kupować apartament w Krakowie albo Zakopanem i później go wynajmować dla przyjeżdżających tam turystów?

Hello98

Posty: 2

 
Dla osób zainteresowanych inwestycjami mieszkaniowymi w Zakopanem polecam stronę https://sequendo.pl. Z tego, co widziałem firma ma różne opcje do wyboru i najlepsze lokalizacje w całym mieście. Zadzwońcie sobie do nich, a wtedy dowiecie się jaką konkretnie ofertę są w stanie dla Was przygotować.

Black_Riot

Posty: 3

 
Jeśli kupujecie apartament na Starym Mieście w Krakowie to sprawdzajcie, co to za kamienica. Byłoby dobrze gdyby była po gruntowym remoncie, bo wówczas na dużo lat macie spokój. Ważne dla wynajmu jest również to jak wygląda apartament i w jaki sposób ma być urządzony.

Gosienka54

Posty: 18

 
Nie jest łatwo kupić apartamenty w Krakowie czy Zakopanem. Zainteresowanie nimi jest naprawdę bardzo duże. Im wyższa inflacja tym więcej osób chce swoje pieniądze inwestować, dlatego trzeba będzie się spieszyć. Kontaktowałem się z firmą, która ma bardzo dobrą lokalizację nieruchomości, ale jeszcze nic nie kupiłem.

Miklasz

Posty: 24

 
Trzeba wiedzieć jak inwestować, a mówi się, że na nieruchomościach się nie straci. Jeśli ktoś myśli, że ceny nieruchomości spadną to jest w błędzie. Inflacja rośnie, dlatego ceny będą też rosły, dlatego trzeba się spieszyć z zakupem.

SZczecinek23

Posty: 6

 
Decydując się na apartament pożądane byłoby wybierać coś, co jest luksusowe i klimatyczne. Dla przykładu w starej kamienicy w Krakowie apartament to będzie strzał w dziesiątkę. Wiele osób właśnie takiego nadzwyczajnego miejsca szuka. Dla takich osób cena wynajmu apartamentu nie ma znaczenia, zatem można sporo na tym zyskać.

danewe

Posty: 5

 
Zakopane to magnes na turystów, zatem warto mieć tam nawet małe mieszkanie. W ten sposób można będzie zarobić sporo pieniędzy. Jeżeli nam się to znudzi to wtedy można będzie takie mieszkanie z zyskiem odsprzedać.

Yuri20

Posty: 3

 
Jeśli kupujecie apartament na Starym Mieście w Krakowie to sprawdzajcie, co to za kamienica. Byłoby dobrze gdyby była po gruntowym remoncie, bo wtedy na wiele lat macie spokój. Istotne dla wynajmu jest również to jak wygląda apartament i w jaki sposób ma być urządzony.

mamamaryja

Posty: 10

 
Długi czas poszukiwałem czegoś ciekawego dla siebie i wreszcie odnalazłem. To jest tak, iż te ciekawsze nieruchomości od razu się sprzedają, wobec tego trzeba być z tym na bieżąco.

Illilakip

Posty: 19