picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

pomoc prawna rzeszów, prosze o pomoc

pomoc prawna rzeszów, prosze o pomoc

Chciałbym od Was dostać namiary na prawnika z Rzeszowa, który zajmuje się prawem administracyjnym. Dajcie mi znać.

Lechu-3-5-1

Posty: 1

 
Mnie udzielono pomocy prawnej związanej z pracą i jestem bardzo zadowolony. Człowiek nie zawsze wie, jakie prawa mu przysługują takiego warto się wtedy skontaktować z kimś, kto się na tym bardzo dobrze zna i chętnie nam pomoże.

Mamusek3

Posty: 23

 
Byłem u radcy prawnego ze sprawami osobistymi i mi pomógł. Z tego, co wiem to dawniej takie osoby zajmowały się tylko pomocą dla firm, lecz to się teraz zmieniło.

frunet

Posty: 5

 
Według mnie, jeżeli są jakieś problemy to trzeba zgłosić się do prawnika w Rzeszowie, a wówczas uzyskamy odpowiedzi na wszystkie pytania. Porady czy reprezentowanie klienta przed sądem to dla takiej osoby nic ciężkiego. Zna się na tym, dlatego wie jak to wszystko wykonać, aby klient był z pomocy niesłychanie zaspokojony.

Lupusx

Posty: 7

 
Jeżeli chcemy uzyskać szybką pomoc to tylko prawnik nam pozostaje. Można nawet poprzez telefon się wszystkiego dowiedzieć. To ułatwia nam powinność, albowiem nie trzeba będzie osobiście chodzić. Nie zawsze u siebie w mieście a już tym bardziej na wsi takiego prawnika mamy.

mazi1991

Posty: 1

 
Prawo jest zagmatwane, dlatego jeśli mam coś do załatwienia to idę do radcy prawnego albo adwokata i tam się wszystkiego dowiaduje. Wam też takie rozwiązanie polecam.

gruszk45

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o rozwody to korzystałem z pomocy adwokata w Rzeszowie i napisał taki pozew, że druga strona nie miała żadnych szans. Polecam żeby wybierać kogoś, kto naprawdę zna się na tej pracy. Wtedy szanse wygrania sprawy są bardzo, ale to bardzo duże.

jumju

Posty: 6

 
Z porad prawnych w Rzeszowie korzystałem tutaj https://www.gierusradca.pl i dowiedziałem się wszystkiego. Mnie akurat chodziło o stosunki z pracodawcom i to czy mam jakiekolwiek szanse na walkę. Pomoc oczywiście otrzymałem.

grzes3345

Posty: 15

 
Według mnie, jeśli są jakieś problemy to trzeba zgłosić się do prawnika w Rzeszowie, a wtedy uzyskamy odpowiedzi na wszystkie pytania. Porady czy reprezentowanie klienta przed sądem to dla takiej osoby nic trudnego. Zna się na tym, dlatego wie jak to wszystko zrobić, aby klient był z pomocy bardzo zadowolony.

opert34

Posty: 2