picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

złącza wtykowe, gdzie szukać?

złącza wtykowe, gdzie szukać?

Mam pytanie o zawory wtykowe. Gdzie kupić, żeby być pewnym co do jakości i szybkiego montażu. Pozdrawiam.

nowoter

Posty: 7

 
Nam zależy na profesjonalnej i rzetelnej współpracy z jakimś sklepem, który oferuje sprawdzoną automatykę przemysłową. Szykuje się sporo zmian na kilku liniach i dlatego zależy nam na jakimś naprawdę rzeczowym dostawcy urządzeń, w tym zaworów nierdzewnych. Jak znacie i polecacie, piszcie. Z góry dziękujemy za każdą pomoc.

Krzychoo

Posty: 5

 
Nigdy nie kupuję na aukcjach. Byłbym nieodpowiedzialny, kupując automatykę przemysłową, nie mając pojęcia od kogo. Polecam sklep A+ Tech, ponieważ to sprawdzony dostawca, któremu pożądane byłoby zaufać. Ma dosłownie wszystko, a jak nie ma to zawsze można zamówić. Polecam.

BBGGRR2

Posty: 17

 
Najpierw musimy rozeznać się dokładnie, czego potrzebujemy. Czekamy na odzew projektantów. Na pewno będą nam konieczne nowe zawory sterujące i złącza. Po drugie musimy być pewni co do nabytych elementów, że są porządnej jakości.

matek562

Posty: 8

 
To sklep A+ Teche https://www.aplustech.pl. Sprawdzone miejsce, w jakim zawsze kupujemy potrzebny sprzęt i urządzenia. Służą rzeczywiście doświadczoną pomocą. Można na nich liczyć.

Mikserek2

Posty: 12

 
Nas interesuje zakup przewodów poliuretanowych, pneumatycznych. Już od dłuższego czasu zanosi się na wymianę starych podzespołów :) Piszcie i polecajcie, jeśli zaopatrujecie się w jakimś sprawdzonym miejscu. Nie chodzi o cenę, nie chcemy oszczędzać na tej kwestii. Najważniejsze, żeby to były sprawdzone urządzenia.

123doer

Posty: 7