picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Wzmacniacze budynkowe, który sklep ?

Wzmacniacze budynkowe, który sklep ?

Czy ktoś poleci mi sklep z rejestratorami samochodowymi, które są w stanie rejestrować obraz w naprawdę wysokiej jakości i posiadają dużą pamięć?

Aklimer56

Posty: 9

 
Osobiście korzystam z rejestratora samochodowe i chociaż jeszcze nigdy mi się naprawdę nie przydał to jestem niezwykle zadowolony z tego, iż go mam.

Michaś

Posty: 23

 
Osobiście tunery naziemne polecam Ci kupować w sklepie: http://www.cybertronik.pl/Tunery-Naziemne-DVB-T-c3195 ze względu na bardzo profesjonalną obsługę klienta.

ciopix

Posty: 21

 
Zdecydowanie odradzam Ci kupowanie najtańszych rejestratorów samochodowych. Sam posiadałem kiedyś najtańszy i niestety jakość nagrywanego obrazu nie była zadowalająca a dodatkowo urządzenie w pewnym momencie przestało działać. Dlatego też na Twoim miejscu zdecydowałbym się na zakup markowego rejestratora.

atomek_25

Posty: 25

 
Zdecydowanie nie polecałbym Ci zakup tunerów naziemnych w sklepach w jakich nie ma profesjonalnej obsługi. Jeżeli sam nie znasz się na tego typu urządzeniach to bez odpowiedniej pomocy nie będziesz w stanie zdecydować, które urządzenia najlepiej wybrać i które najlepiej się sprawdzi.

TTT999

Posty: 17

 
Zdecydowanie odradzam Ci nabycie najtańszych rejestratorów samochodowych. Sam posiadałem kiedyś najtańszy i na nieszczęście jakość nagrywanego obrazu nie była zadowalająca a dodatkowo urządzenie w pewnym momencie przestało działać. Dlatego też na Twoim miejscu zdecydowałbym się na nabycie markowego rejestratora.

Różyczka

Posty: 11

 
W odpowiedzi na Twoje pytanie mogę powiedzieć, że ja osobiście zakupiłbym rejestrator samochodowy ze względu na sytuacje w których sprawca próbuje uciec z miejsca wypadku.

GriX

Posty: 22