picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Mam problem z silnikami krokowymi ! jaki sklep ?

Mam problem z silnikami krokowymi ! jaki sklep ?

Mam pytanie dotyczące sterowników do elektrycznych silników krokowych. Orientujecie się, gdzie można kupić tego typu produkty? Byłoby extra, gdyby sterowanie silnikiem odbywało się za pomocą generatora. Jeżeli znacie dobrych dostawców, dajcie znać!

666marian

Posty: 16

 
Hmm, taki, rzeczywiście porządnej klasy, wytrzymały łańcuch to jakiś czas temu naprawdę kupiłem w necie. O ile dobrze pamiętam to był model z normą Europejską ze strony http://www.ebmia.pl/mechanika-naped-lancuchowy-c-196_317.html. Dobrze ich wspominam, moim zdaniem warto sprawdzić jak dziś ta propozycja wygląda.

marcinmg

Posty: 25

 
Trudno trafić na dobry sklep z automatyką i mechaniką, to fakt. Jeżeli chodzi o takie rzeczy jak przekładnia planetarna to dobrze wiemy, iż musi to być część przygotowany zgodnie z typem posiadanej aplikacji. W przeciwnym razie taka przekładnia do niczego się nie nada. Takie indywidualne podejście do klienta umożliwia sklep http://www.ebmia.pl, od jakiego zamówiłem już niejedną przekładnię i zawsze kontakt był doskonały.

Ticket2Hell

Posty: 29

 
Jeśli możesz to napisz coś więcej, jakie konkretnie łożysko liniowe Cię interesuje?? Z tego co wiem, to nie brakuje porządnych sklepów z takim asortymentem. Wiele zależy od tego, czy interesuje Cię bardziej łożysko zamknięte, otwarte, regulowane, w obudowie?? Daj znać co i jak, to coś poradzimy.

Pozdrawiam!

Mamcia45

Posty: 21

 
Różnie to bywa, jeśli chodzi o takie części jak przekładnia ślimakowa. Niby we wszystkich sklepach mają ten sam towar, natomiast jak się wejdzie w szczegóły to okazuje się, że przekładnia przekładni nierówna. Ja tam polecam stronę http://www.ebmia.pl/silniki-elektryczne-reduktory-wariatory-przekladnie-slimakowe-c-1450_1481.html, bowiem tutaj zapewniają przejrzyste warunki. Przekładnia jest napełniona olejem, poza tym, może być dostarczona z silnikiem, jak też bez, czyli do samodzielnego zamontowania.

bienkus22

Posty: 32

 
Jeżeli chodzi o łożysko kulkowe, stożkowe, igiełkowe, baryłkowe i pozostałe typy to dość ciekawie tego typu artykuły wyglądają w sklepie EBMIA. Może słyszałeś o nich? Jeżeli nie, to tutaj masz link bezpośrednio do łożysk – http://www.ebmia.pl/mechanika-lozyska-rolki-akcesoriabrtuleje-slizgowe-c-196_140.html. Warta uwagi oferta moim skromnym zdaniem.

zdziniu33

Posty: 39