picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sesja roczkowa szczecin, szukam !

sesja roczkowa szczecin, szukam !

Jestem w ciąży i chce zrobić super fotografie. Znacie kogoś od sesji ciążowych ze Szczecina, kto mi w tym pomoże?

Cim45

Posty: 1

 
Mnie się zawsze podobały takie oryginalne sesje, ale nie było mi dane na taką się zgłosić, a szkoda, bo na pewno byłaby to dla nas bardzo ciekawa i wyjątkowa pamiątka.

francuzz

Posty: 10

 
Trzeba sprawdzać sobie poprzez Internet, co taka osoba już wykonywała. Wtedy prościej będzie zdecydować czy ma to, czym jesteśmy zainteresowani czy szukamy dalej?

ChosenOne

Posty: 13

 
Lubię zdjęcia i to wszystkie, wobec tego gdybym tylko miała okazję to na pewno zapisałabym się na taką oryginalna sesję. Na razie na nieszczęście nie ma na to zbyt wiele czasu.

Bernatsti

Posty: 6

 
Fotografów od sesji dla rodzin jest niezwykle dużo. Tylko, że nie każdy zna się na tym, co ma robić. Nie wystarczy tylko mieć aparat i robić zdjęcia. Ktoś może robić super zdjęcia ślubne, natomiast już noworodkowe nie wyjdą mu najlepiej. To, wobec tego trzeba będzie zgłosić się do kogoś, kto faktycznie ma to, czego poszukujemy dla siebie.

erbis

Posty: 7

 
Dla szukających sesji rodzinnych w Szczecinie polecam https://www.agnieszkaszlachta.pl/rodzinne. Tutaj możecie wybrać sobie różne pakiety, które będą Wam odpowiadały pod względem ilości zdjęć jak i ceny. Mam już wiele sesji za sobą z tym fotografem i zawsze jestem bardzo zadowolona. Polecam w stu procentach wszystkim chętnym.

Misio

Posty: 27

 
Według mnie ceny są atrakcyjne za takie sesje. Weźmy pod uwagę to, że tutaj liczy się profesjonalnym. Taki fotograf to osoba, jaka jest po specjalnych szkoleniach, a to przecież też kosztuje. Do tego dochodzi nowoczesny sprzęt i programy do obróbki. Nikt za darmo tego nie wykona i trzeba będzie się z tym liczyć.

pracuss33

Posty: 12

 
Mnie się zawsze podobały takie oryginalne sesje, lecz nie było mi dane na taką się zgłosić, a szkoda, bowiem na pewno byłaby to dla nas bardzo ciekawa i szczególna pamiątka.

MisiekKce

Posty: 4

 
My mamy super zdjęcia naszego malucha, ale znajomi chcieli zaoszczędzić pieniądze i mają po prostu zwykłą sesję w studiu. Mnie się osobiście to nie podoba i wolę mieć coś lepszego.

wieszdo87

Posty: 5