picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

płyty meblowe, gdzie ?

płyty meblowe, gdzie ?

Chcę zamówić płyty meblowe na wymiar. Jeżeli znajcie jakąś firmę, jaka się na tym zna to dajcie mi do nich jakieś namiary.

suderuss3

Posty: 1

 
Warto porównać sobie różne opcje, a wtedy wiemy, co nam się najbardziej będzie opłacało. Jeśli meble są zniszczone to same fronty nic nie dają. Przerabiałem już to i ostatecznie zdecydowałem się zamówić gotowe i nowe meble. Znowu mam spokój na bardzo długi czas.

mamarek

Posty: 8

 
Z tego, co wiem to firma przyjedzie i sprawdzi rozmiar blatów, bo oni się na tym znają o wiele lepiej. Zmierzenie nie zawsze jest proste. Mało tego blat przy ścianie nie zawsze jest pod tym samym kątem. Na końcu może być nieco węższy albo szerszy, dlatego najlepiej jest zlecić takie pomiary komuś, kto się na tym bardzo dobrze zna.

leeon

Posty: 3

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem zaspokojony. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, niemniej jednak nie było to wiele. Na pewno jest to niezmiernie opłacalne, zatem warto się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

Lizusek45

Posty: 7

 
Przykładowe fronty meblowe z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=25. Mają mnóstwo projektów, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

Boss

Posty: 3

 
Kupowałem meble na zamówienie w Bydgoszczy i firma wszystko niesłychanie dobrze przygotowała. Znają się na tym niesłychanie dobrze. Polecam takich specjalistów, bowiem są w stanie dopasować meble nawet w blokach gdzie ściany zawsze są niesłychanie krzywe. Dali sobie radę.

aligator3

Posty: 5

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam porządne, niemniej jednak fronty już mają swoje lata, dlatego ich wymiana jest idealnym rozwiązaniem.

Aklimer56

Posty: 9

 
Nie warto kupować gotowych mebli, bo trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, ale również o kąty ścian. Niestety mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi problemami szybko poradzić.

Mier56

Posty: 5