picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

prace ogrodnicze Łódź, jaka firma ?

prace ogrodnicze Łódź, jaka firma ?

Witam serdecznie. Mam problem ze odszukaniem sensowych opinii na temat prac ogrodniczych w Łodzi. Którą firmę polecacie?

Kowalski

Posty: 2

 
Właśnie przeglądam usługi i wychodzi na to, że macie rację. Jeśli chodzi o pielęgnację drzew, to arborystyka albo nic :D Mam nadzieję, że znajdę kogoś od takich usług w Łodzi.

Klakier

Posty: 8

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeśli potrzebna jest naprawdę profesjonalna usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

Kremussi

Posty: 23

 
Myślę, że najlepiej to zadzwonić w kilka miejsc i dopytać. Na stronach firm, które oferują prace wysokościowe w Łodzi, raczej trudno znaleźć cennik. Koszt zależy od projektu i na pewno spędzonego czasu na wykonaniu usługi. Na pewno nie są to wygórowane ceny :)

reklamos

Posty: 11

 
Polecam tych fachowców https://arbos.org.pl. Zajmują się doświadczoną wycinką drzew w Łodzi. Korzystaliśmy z ich usług już niejednokrotnie, zatem polecamy. Usługi zawsze były wykonane terminowo i rzetelnie. Żadnych kłopotów.

Black_Riot

Posty: 15

 
Nie znam nikogo, kogo mógłbym polecić. Naprawdę, jeśli chodzi o wycinkę drzew, to w Łodzi jakoś kiepsko z usługami. Też muszę odnaleźć jakiegoś rzetelnego fachowca.

Rouudee

Posty: 11

 
Myślę, że najlepiej to zadzwonić w kilka miejsc i dopytać. Na stronach firm, które proponują prace wysokościowe w Łodzi, raczej trudno znaleźć cennik. Koszt zależy od projektu i na pewno spędzonego czasu na wykonaniu usługi. Na pewno nie są to wygórowane ceny :)

Damiano

Posty: 11

 
Czekam. Mam nadzieję, iż znajdzie się tutaj choć kilka ludzi, które podzielą się opiniami na temat prac ogrodniczych, które oferują firmy w Łodzi. Nie mam dobrego doświadczenia z ostatnim z usługodawców. Poszukują rzeczywiście rzetelnej firmy.

Marioleczka

Posty: 10