picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Biznes i Ekonomia > Prywatne szkoły > przedszkole miasteczko wilanów, znacie ?

przedszkole miasteczko wilanów, znacie ?

przedszkole miasteczko wilanów, znacie ?

Które są obecnie opłaty za przedszkole Wilanów? Robię rozeznanie w okolicy i chciałabym poznać ceny.

frunet

Posty: 2

 
W mojej opinii przedszkole miasteczko Wilanów jest jednym z lepszych w naszym kraju. Z racji tego, że mamy tutaj do czynienia z przedszkolem prywatnym to dzieci zawsze mają poświęcaną odpowiednią ilość czasu w ciągu dnia, bo grupy są stosunkowo małe, a co za tym idzie nauczyciele spędzają z dzieckiem więcej.

Lupusx

Posty: 7

 
Zastanawiając się jakie przedszkole dla dziecka wybrać polecam wejść na stronę: http://www.karate-kids.pl i zbadać całą ofertę niepublicznego przedszkola Wilanów. Na pewno nie będziecie tego żałować i je wybierzecie.

Black_Riot

Posty: 15

 
My za pobyt naszego dziecka w prywatnym przedszkolu miasteczko Wilanów płacimy miesięcznie ponad 1000 złotych. Jest to niewątpliwie wraz z pełnym wyżywieniem i według Nas taka cena nie jest zbyt wygórowana.

wacek56

Posty: 9

 
My za pobyt naszego dziecka w prywatnym przedszkolu miasteczko Wilanów płacimy miesięcznie ponad 1000 zł. Jest to oczywiście wraz z pełnym wyżywieniem i według Nas taka cena nie jest zbyt wygórowana.

Januszek

Posty: 7

 
W niepublicznym przedszkolu Wilanów moje dziecko każdego dnia otoczone jest opieką na najwyższym poziomie. Widzę to po jego zadowoleni, gdy wraca do domu. Co wiecej wiem, że praktycznie cały czas jest czymś zajęte, a więc nudzenie się czy też bezczynne siedzenie w zasadzie nie wchodzi w grę.

mikesmith0103

Posty: 4

 
Jak pragniesz wybrać niepubliczne przedszkole Wilanów to będzie to jak najbardziej dobry wybór – jest to koszt ok. 1000 pln za cały miesiąc w zależności od tego w jakich godzinach dziecko będzie tam przebywać.

Yewose

Posty: 7

 
Zauważyłam, że wiele osób pyta jak to jest z posiłkami w prywatnym przedszkolu Wilanów. Wygląda to w ten sposób, że jeśli zgłosimy nieobecność dziecka w danym dniu to wtedy za jedzenie nie trzeba płacić.

Marko

Posty: 4