picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Biznes i Ekonomia > Sprzedaż mieszkań > docieplenia w Myślenicach, poszukuję

docieplenia w Myślenicach, poszukuję

docieplenia w Myślenicach, poszukuję

Szukam firmy, która zajmuje się ociepleniem budynków i wykona to szybko, tanio i jeszcze tak abym był bardzo zadowolony.

Jasia12

Posty: 1

 
U mnie na ociepleniem poddasza poszła piana pur, a później płyty kartonowo gipsowe i całość wygląda pięknie. Kosztowało to nie tak dużo, ale udało się uzyskać bardzo dobre efekty. Z tego jestem naprawdę bardzo zadowolony, dlatego jeśli ktoś zastanawia się jak ocieplić poddasze to polecam to rozwiązanie.

Becik45

Posty: 9

 
Ocieplałem poddasze w domu i podkusiło mnie o wełnę. Teraz wiem, że o wiele lepsza była by piana pur. Wtedy było to o wiele droższe, dlatego nie mogłem sobie na takie wydatki pozwolić, a dzisiaj tego żałuje. Niestety.

Ryszardzik3

Posty: 9

 
Z tego, co mi wiadomo to ociepleniem pianą pur w Myślenicach wykonuje ta firma https://ulbud-docieplenia.pl. Nie wiem jak to robią i ile to kosztuje. Musicie sami sobie to sprawdzić.

alibaba

Posty: 3

 
Firm jest dużo i ceny są inne. Na pewno warto zwrócić spostrzeżenie na to, z jakich materiałów ma firma korzystać. To niesłychanie znaczące. Im wyższe materiały tym wyższe efekty. Budynek jest lepiej ocieplony i nie sprawia to ocieplenie żadnych problemów. Po to robimy ocieplenie swojego budynku, aby na tym jak najwięcej zyskać.

eloop

Posty: 11

 
U nas w drewnianym domu ściany były ocieplane pianą pur. Wełna nie nadawała się, a styropian tym bardziej. Piana pur okazała się najlepszym z dostępnych rozwiązań.

Waskijestem

Posty: 20

 
Jeśli ktoś nigdy wcześniej nie ocieplał domu to lepiej żeby się za to nie brał. Można sporo problemów sobie narobić. Później wszystko trzeba zerwać i wezwać firmę, która jest w stanie nam pomóc. Lepiej od razu polegać na najlepszych.

Fanatyk

Posty: 5

 
Ręczne nakładanie tynków wychodzi bardzo różnie. Najczęściej jest krzywo, bo na tym też trzeba się znać. Lepiej skorzystać z oferty wyspecjalizowanej firmy, która bardzo dobrze się na tym zna. Oni wszystkim się zajmą. Mają sprzęt, który pozwala im na wykonywanie tynków w bardzo dużych ilościach i jest to tańsze rozwiązanie.

Zlomex

Posty: 9

 
Wełna ma swoje wady, dlatego trzeba się zastanowić czy chcemy się z tym zmierzyć? Skoro można wykorzystać pianę pur to, dlaczego nie? Cena jest porównywalna i co ważne wszystko robi dla nas firma, dlatego my nie musimy się tym w ogóle zajmować.

mniszko

Posty: 2

 
Ofert firm możemy znaleźć naprawdę bardzo dużo. Nie wszystkie są dobrze przygotowane do tego, aby wykonywać w profesjonalny sposób takie prace, dlatego naszym zadaniem jest sprawdzenie wszystkiego bardzo dokładnie. Wtedy wybieramy najlepszą firmę.

Wielki Duch

Posty: 5