picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fryzjer zatorze olsztyn, kogo znacie ?

fryzjer zatorze olsztyn, kogo znacie ?

Widziałam ostatnio balayage w Internecie i niezwykle mi się spodobał. Salony fryzur w Olsztynie świadczą takie usługi?

CAUCHETWERE

Posty: 1

 
Usługi kosmetyczne wykonują zarówno salony fryzjerskie. Fryzjer w Gutkowie robi to niesłychanie dobrze. Po mojej pierwszej wizycie dwa lata temu zostałam stałą klientką. W grę wchodzi więc nie tylko strzyżenie, ale zarówno usługi kosmetyczne.

pawel253

Posty: 2

 
Najlepszy fryzjer w Olsztynie to zdecydowanie: http://www.anna.olsztyn.pl. Od drzwi powitała mnie obsługa, jaka zaopiekowała się mną do czasu opuszczenia budynku. Siedząc na fotelu nie miałam żadnych obaw – od początku czułam pewną rękę podczas strzyżenia, a efekt tylko potwierdził moją intuicję.

mniszek67

Posty: 4

 
Ja też się zastanawiam, gdzie powinienem się udać. Dobry fryzjer męski w Olsztynie był kiedyś na Starym Mieście. Za trzy tygodnie wracam do kraju i myślę, że znów się tam udam. Byłem wtedy bardzo usatysfakcjonowany.

FalaSmiechu

Posty: 5

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem bardzo wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, ale nie żałuję tego, iż wtedy spróbowałem.

mario72k

Posty: 4

 
Wiem, że dla większości nie będzie to zaskoczeniem, ale rozstrzał cenowy jest dosyć spory. Fryzjerzy w Olsztynie cennik ustalają na podstawie doświadczenia i ponoszonych kosztów bieżących. Warto zapoznać się z nim uprzednio w Internecie. Przy okazji pojawią się też pewnie opinie stałych klientów.

Marko

Posty: 10