picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Suknie ślubne > konsultant ślubny, gdzie ?

konsultant ślubny, gdzie ?

konsultant ślubny, gdzie ?

Hejka. Czy ktokolwiek z Was wykonywał samodzielnie ozdoby na wesele? Ile będę w stanie w ten sposób zaoszczędzić? Zauważyłam, że ceny są dość wysokie…

Michaś

Posty: 4

 
Wydaje mi się, iż DJ na wesele to bardzo dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego możliwości wokalne, a jedynie gust muzyczny, który powinien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

MociMOC

Posty: 8

 
Z mojej perspektywy jestem przekonany, że Waszym oczekiwaniom powinien sprostać DJ na wesele. Zauważcie, że koszt jego usług będzie zdecydowanie niższy niż zespołu, który posiada dużo wyższe oczekiwania finansowe.

TomekK

Posty: 14

 
To, który DJ na wesele będzie najlepszy możecie zweryfikować przede wszystkim tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. W tym miejscu odszukacie oferty dużo przedstawicieli tej profesji. Z mojej perspektywy to niesłychanie pomocny serwis. Sprawdźcie sami :)

gumisiek45

Posty: 10

 
W praktycznie każdym mieście działa co najmniej jedna cukiernia, która tworzy torty weselne. Wiadomo, że ich ceny będą uzależnione przede wszystkim od rozmiarów tortu, a więc ilości zaproszonych gości.

Acclaim

Posty: 23

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam torty weselne, które wykonują fachowe cukiernie. Chcąc zweryfikować umiejętności konkretnej cukierni polecam zamówić nieduży tort, który będzie kosztował Was 30-60 złotych w zależności od wagi. Dzięki temu będziecie mieli jasny obraz sytuacji - ocenicie jakość :)

fuszerk78

Posty: 16

 
W naszym przypadku zespół na wesele kosztował 3500 pln. Mam świadomość, że są zarówno tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Dużo zależy od ich renomy.

Nikuś23

Posty: 24

 
Wydaje mi się, że DJ na wesele to bardzo dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego możliwości wokalne, a jedynie gust muzyczny, który powinien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

milenka

Posty: 20