picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Biznes i Ekonomia > Tanie kursy > szkolenia lotnicze, gdzie szukać ?

szkolenia lotnicze, gdzie szukać ?

szkolenia lotnicze, gdzie szukać ?

Trzeba przejść jakieś badania żeby można było pilotować drobne samoloty? Ktoś ma taką licencje i coś o tym wie?

Wariat

Posty: 5

 
Samo szkolenie lotnicze to nic, ale zdanie egzaminu to już jest wyzwanie. Trzeba stanąć przed komisją i trzeba odpowiadać z dziewięciu przedmiotów. Mnie by się nie chciało aż tyle uczyć, dlatego to nie jest dla mnie.

TomekK

Posty: 10

 
Mnie się marzyło otrzymanie licencji pilota, ale koszty były za wysokie. Do tego jeszcze potrzebny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, ale to kilkaset złotych na godzinę. Szkoda.

Motospec

Posty: 11

 
Samo szkolenie lotnicze to nic, niemniej jednak zdanie egzaminu to już jest wyzwanie. Trzeba stanąć przed komisją i trzeba odpowiadać z dziewięciu przedmiotów. Mnie by się nie chciało aż tyle uczyć, zatem to nie jest dla mnie.

chanok

Posty: 19

 
Kocham latanie, ale na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, że same koszty kursu są wysokie. Zakup samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

Dervyl

Posty: 17

 
Z tego, co wiem, iż licencja turystyczna to sporo godzin. Sama teoria to sto godzin, a do tego dochodzi praktyka czterdzieści pięć godzin. Jest tego sporo, niemniej jednak mówimy tutaj o licencji pilota, czyli czymś faktycznie niezmiernie poważnym. Byle kogoś tam nie wsadzą za stery, dlatego trzeba pokazać, iż się do tego nadajemy.

deberty56

Posty: 7

 
Samoloty zawsze były kosztowne i nic się nie zmieniło. Trzeba mieć wiele pieniędzy, niemniej jednak i trzeba się do tego nadawać. Badania, które trzeba wykonać to przecież początek.

oooo_ooo

Posty: 12

 
W ośrodku szkolenia lotniczego https://szkolapilotazu.pl można uzyskać wszystkie odpowiedzi. Mają tam różne kursy dla amatorów i profesjonalistów.

Morchepl

Posty: 16

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, ale nie dałem rady. Myślałem, że będzie to łatwiejsze zadanie do wykonania, a okazało się zbyt trudne. Teorii mnóstwo. To jest kilka przedmiotów, które trzeba znać perfekcyjnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

Worms

Posty: 8

 
Kocham latanie, lecz na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje możliwości wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, iż same koszty kursu są wysokie. Nabycie samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

bobuś34

Posty: 8