picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Podsłuch w telefonie, na android ?

Podsłuch w telefonie, na android ?

Dzień dobry. Zainteresował mnie podsłuch w telefonie, jaki chciałem założyć komuś bliskiemu. Czy uważacie, że to w ogóle moralne?

Robuś

Posty: 21

 
Spyphone polecałem niedawno koledze, który miał wątpliwości odnośnie wierności swojej żony. Odbierała ona tajemnicze telefony i szybko zamykała się w łazience. Szybko sprawa się rozwiązała, bo okazało się, że rozmawia po prostu z dawną przyjaciółką. Sprawdźcie ofertę: http://spyphonesoft.pl.

Warszawiak

Posty: 20

 
Poszukiwałem aplikacji, jaka będzie w stanie nagrywać negocjacje odbywające się za pomocą mojego telefonu komórkowego. Dopiero po paru dniach trafiłem na spyphone.

Byłem pod wrażeniem, gdy sprawdziłem jej specyfikację. Dziś zastanawiam się nad tym, aby nabyć licencję na tą aplikację na miesiąc próby.

F-Dertus

Posty: 14

 
Lubię mieć wszystko pod kontrolą, a więc między innymi interesy firmy.

Pomaga mi w tym znacząco podsłuch w telefonie, który zainstalowałem na firmowym numerze. Pracownicy nie mają pojęcia, że sprawdzam to, w jaki sposób rozmawiają z klientami, bo mi na tym zależy.

Szkolaa24

Posty: 18

 
Z mojej perspektywy niezmiernie znaczący był fakt, że aplikacja spyphone potrafi działać na telefonie komórkowym z Androidem, albowiem takowego używa się w mojej firmie. Chciałem zbadać czy pracownicy nie wykorzystują telefonu do rozmów prywatnych, albowiem w wielu przypadkach mieliśmy wysokie rachunki. Przewidywania okazały się słuszne.

Od razu dowiedziałem się, kto wykonuje połączenia.

abardyt

Posty: 24

 
Nie mam wątpliwości, iż czasami jedynym wyjściem w pewnej sytuacji jest podsłuch w telefonie. Zainstalowałem taki w celu kontrolowania pracownika, który okazało się według lokalizacji GPS niezmiernie częstokroć podczas pracy lubił załatwiać swoje prywatne sprawy.

nesh009

Posty: 24

 
Szukałem aplikacji, która będzie w stanie nagrywać rozmowy odbywające się za pomocą mojego telefonu komórkowego. Dopiero po kilku dniach trafiłem na spyphone.

Byłem pod wrażeniem, gdy sprawdziłem jej specyfikację. Obecnie zastanawiam się nad tym, aby zakupić licencję na tą aplikację na miesiąc próby.

dedekky

Posty: 15

 
Nie mam wątpliwości, że czasami jedynym wyjściem w pewnej sytuacji jest podsłuch w telefonie. Zainstalowałem taki w celu kontrolowania pracownika, który okazało się według lokalizacji GPS bardzo często podczas pracy lubił załatwiać swoje prywatne sprawy.

eBing

Posty: 16

 
Przyznam szczerze, ze nie miałem wcześniej świadomości, iż podsłuch w telefonie może być tak kosztowny. Zawsze wydawało mi się, że może to kosztować od kilkudziesięciu do stu złotych. Tymczasem odpowiednia aplikacja od razu stanowi wydatek prawie 300 złotych miesięcznie.

To dość spora suma, ale być może będzie warto ją zapłacić, aby się czegoś dowiedzieć :)

GriX

Posty: 22

 
Nie spodziewałem się, że kiedyś w życiu wykorzystam podsłuch w telefonie.

Ostatecznie zainstalowałem go pod postacią odpowiedniej aplikacji, jaka pozwoli mi na sprawdzanie rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz fotografii wykonywanych poprzez to urządzenie.

didiw

Posty: 17