picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Sprzęt elektroniczny > Telefony komórkowe > kto dzwonił z UK, co polecicie ?

kto dzwonił z UK, co polecicie ?

kto dzwonił z UK, co polecicie ?

Jak ustrzec się przed odbieraniem nieznanego numery z UK? Wiem, iż są one tak sprytnie wyświetlane, iż można się pomylić myśląc, iż to ktoś z Polski dzwoni.

100%UP

Posty: 4

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeśli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

Radziu

Posty: 14

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, iż nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, iż nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wówczas oddzwaniamy.

mario72k

Posty: 26

 
Jeśli chcecie sprawdzić numer telefonu z UK to tutaj https://whocalledmeuk.co.uk macie serwis, który się tym zajmuje. Są przygotowani bardzo dobrze, dlatego ich baza jest ogromna. Mają do zaoferowania naprawdę wiele informacji. Dowiemy się czy numer jest niebezpieczny czy tylko nęka wciskając oferty?

Januszek

Posty: 24

 
Różnie to bywa, dlatego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie cieszymy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można sprawdzić numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

Marioleczka

Posty: 5

 
Nie wiem nic o bazach, które mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bo wiele stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później problemy.

figo

Posty: 11

 
Bez problemów można odnaleźć dużo serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a różne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

nighthaze

Posty: 24

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma kłopotów, bowiem nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, niemniej jednak w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy pln. Dobrze, że nie mam z tym żadnych kłopotów.

Marko

Posty: 10

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wtedy nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, bo jest serwis, który nam umożliwia takie działanie. Warto taką okazję wykorzystać.

namok

Posty: 8

 
Zawsze wyszukają jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to możliwości na to, iż dostoi za to srogą karę są faktycznie niesłychanie spore.

Biudzibudzio

Posty: 6