picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

opony do ciężarówek

opony do ciężarówek

Gdzie kupujecie teraz opony? Chciałbym jeszcze przed nowym rokiem zdążyć z wymianą. Może jakieś niszowe marki? Chodzi oczywiście o samochody ciężarowe.

HalskiPL

Posty: 1

 
Teraz coś kombinują z tym FIT 55, więc normy dla transportu rosną. Każdy kierowca teraz dba, żeby mocno obniżyć koszty. Ogumienie tutaj odgrywa dużą rolę. Już nie wspominam o inwestycji w automatyzację, systemy telematyczne i podobne sprawy.

wisełka88

Posty: 14

 
Kiepskie opony to i kiepska geometria i pogorszenie parametrów jazdy. Ja sobie tego nie wyobrażam na co dzień.

Marioleczka

Posty: 4

 
Przede wszystkim masz gwarancję dopasowania opony w www.res-tires.pl i na Podkarpaciu prowadzą rekomendowany serwis mobilny. Na oponach od nich naprawdę długo jeździłem. Nowe oczywiście. Dobrze ogarniają opony pod rocznik, moc silnika, kondycję pojazdu ogólnie. Duża wiedza, dlatego zostawiam namiary.

SZczecinek23

Posty: 3

 
Ciśnienie jeszcze zalecam sprawdzać bardziej regularnie. Jak policzyłem, ile na paliwie tracę przez wahania to lekko się załamałem.

Klarka34

Posty: 3

 
Mam swój test. Jak opona nie pływa, kiedy śnieg spadnie to się jej trzymam. Wiele marek niestety tego prostego testu nie przechodzi. Sami pewnie wiecie, o czym mówię.

namok

Posty: 2

 
Bardzo dobrze mi podpowiedzieli i myślę, że mają takie kategorie opon, które spokojnie rywalizują nawet z używanymi, jeżeli chodzi o cennik. Można znaleźć pod budżet i nawet zlecić montaż na Podkarpaciu, więc to naprawdę spory plus.

Lupusx

Posty: 3

 
U polskich przewoźników cały czas jest presja na bardzo niskie ceny. Każdy oszczędza, a oszczędzanie na ogumieniu to niebezpieczeństwo dla wszystkich uczestników ruchu.

dominikk6

Posty: 9

 
U mnie z geometrią coś było i wpływała negatywnie na jakość ogumienia, dlatego polecam też ogólny serwis floty. Powiedzmy kompleksowy przegląd przed ważniejszymi zmianami.

Andzia

Posty: 21