picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Strona główna > Biznes i Ekonomia > Zarządzanie firmą > metoda kaizen, gdzie warto ?

metoda kaizen, gdzie warto ?

metoda kaizen, gdzie warto ?

Witam wszystkich, poszukuję strony internetowej, gdzie znajdę wszystkie konieczne informację na temat archiwizowania dokumentów.

Fanatyk

Posty: 3

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na inne rankingi dostawców erp i poczytaj inne opinie na temat danych firm.

beata77

Posty: 9

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

mikesmith0103

Posty: 5

 
Powiem wam, że wiem jakie jest trudne archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednak teraz są odpowiednio stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

namok 

Posty: 6

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

Śmieszek

Posty: 25

 
Najlepiej poszukać jest firmy, która zajmie się fachowo archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, że coś zginie.

Klasowe34

Posty: 19

 
Metoda kaizen jest podobno znakomita. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, gdyż bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

namok

Posty: 14

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów znajdziesz na mnóstwo portalach internetowych. Wydaję mi się, że musisz szukać serwisów tematycznych.

Dzidzia

Posty: 6

 
O systemach erp znajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

Jamrozyy

Posty: 19

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odnaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Asia

Posty: 6